İşlem Sonucu
Kapat

Plaj ve Peştemal

| 29 ürün
Görünüm
Bordo Ağaç Baskı Cepli Gömlek
379.90 TL
Bordo Ağaç Baskı Cepli Elbise
389.90 TL
Keten Bordo Ağaç Baskı Kimono
499.90 TL
Keten Bordo Ağaç Baskı Elbise
229.90 TL
Keten Pamuk Ağaç Baskı Çanta
319.90 TL
Mini Püsküllü Üst
129.90 TL
Bordo Ağaç Baskı Keten Peştamal
159.90 TL
Ağaç Baskı Bornoz
339.90 TL
Yarım Şalvar Pantolon
259.90 TL
Ağaç Baskı Yelek
259.90 TL
Siyah Ağaç Baskı Peştamal
159.90 TL
Hasır Plaj El Çantası
339.90 TL
Ağaç Baskılı Keten Pamuk Clutch
169.90 TL
Boncuk İşlemeli Üst
209.90 TL
Boncuk işlemeli Şort
219.90 TL
Keten Fırfırlı Bornoz
329.90 TL
Siyah Fırfırlı Gömlek
269.90 TL
Kırmızı Taşlanmış Plaj Eteği
179.90 TL
Krem Plaj Eteği
179.90 TL
Hasır El Yapımı Ponponlu Çanta
349.90 TL
Siyah Ponponlu Çapraz Askılı Çanta
309.90 TL
Taşlanmış Plaj Eteği
179.90 TL
Keten&Pamuk Kimono
469.90 TL
Keten&Pamuk Clutch
189.90 TL
Keten&Pamuk Mini Elbise
469.90 TL
Mavi Ağaç Baskı Uzun Kimono
379.90 TL
Mavi Ağaç Baskı Maxi Elbise
359.90 TL
Erkek Çocuk Bornoz
219.90 TL
Kız Çocuk Bornoz
219.90 TL

Yaz, uzun tatiller ve kısa kaçamaklarla plajlarda şenlik başladı! Renkler, sesler ve güler yüzler plajların vazgeçilmezleri… Kış boyu tekrar ettiğimiz “Kalbim Ege’de kaldı…” melodileri yerini Ege yollarına bırakıyor. Tatil yoluna çıkarken hazırlanan valizde de amaç, güneşin ve denizin tadını çıkarıp, plajların en trendi tarzına sahip olmak. Şehirdeki trendi havanızdan, tatilde vazgeçmenize gerek yok. Plajın en trendi olmak imkânsız değil, aksine çok kolay! Gelin bu yaz plajların en trendi tarzlarını birlikte inceleyelim.

Maviler, beyazlar, batikler, püsküller
Ege ve Akdeniz’in gayri resmi renkleri olan mavi ve beyazlar bu sezon da vazgeçilmezler arasında. Beyazın bronz tene, mavinin plajlara çok yakışmasından yararlanın. Kullanacağınız parçaların İKİKIZ batik kimono, elbise ve peştemalleri, floş örme bikinileri, Keten püsküllü pançoları ile harmanlanmasına özen gösterin. Sezon renkleri ve İKİKIZ sezon modelleri ile buluştuğunda, işte plajın en trendi siz olun.

Toprak ve haki tonlarıyla doğaya dönüş
Şehir hayatının bize sunduğu kalıpları aşmak için tatiller en iyi alternatiftir. Tatilde doğaya dönmek, doğanın renklerine kavuşmak, etnik bir rüzgara kapılmak harika fikir. Plajın etnik trendini yakalamak için, İKİKIZ örme bikininizle tarzınızın temelleri atın. Plaj tarzınızı tamamlamak için mistik İKİKIZ pançonuzu omuzlarınıza alabilirsiniz. Espadriller, bez çantalar ve hasır şapkalar sizinle olsun! Birazda İKİKIZ’ın püskül ve fırfırlı modellerden bahsedecek olursak bu sezon tam anlamıyla etnik-bohem rüzgarı hissedilecek. Festival ve partilerde en göz alıcı modeller ile kullanabileceğiniz bu püsküller size hem şık hem de doğal bir görünüm kazandıracak. Etnik renklerin uyumu ve tasarımları ile yapabileceğiniz kombin seçenekleri, yaratacağınız bu bohem şıklık rüzgarı, hem plajda hem de beach partilerde
  göz dolduracak!

Yalın, minimal ve duru bir tarz
Tok ve sabit renkler, sezonun kesimleriyle birleşip, teninizin bronzluğuyla da desteklenince en trendi tarzı yakalayan siz olabilirsiniz. Kombininizi tamamlamak için aynı renk tonlarını kullanabilirsiniz. Fark yaratmak ve üzerinizdeki ışığı artırmak için de, uyumlu ve tezat renklerle küçük stil oyunları yapabilirsiniz.

Plajın en trendi olmak için tarzlar ve kombinlerden bahsettik. Plajda trendi bir hava yakalamak için nasıl bir tarz istediğinizi seçin. Renk uyumunu yakalayın. Ve tamamlayıcı İKİKIZ Plaj Çantalarını kullanın. Sezon kesimlerini, favori renkleri ve uyumlu koleksiyonları İKİKIZ’ın plaj koleksiyonunda görebilirsiniz.

El Yapımı, el dokuma ve ağaç baskı dokunuşlar

Gündüzden geceye uyarlanabilecek elbiseler, pançolar, kimonolar, peştamal bornozlar sezon trendlerini yansıtan detaylar ile hareketlenirken, el yapımı ve el dokuması dokular ile değer kazanıyor ve sizi mükemmel değil benzersiz kılıyor.

Köylü kadınlarının el emeğini yansıtan ağaç baskı figürler; taşımış olduğunuz İKİKIZ kıyafetlerinde sizi daha otantik kılacaktır. Teninize hitap eden el dokuma pamuk keten kumaşlar ile tasarlanan ürünler, stilinize farklı bir bakış getirirken, içinde yaşadığınız rahatlık vazgeçilmeziniz olmasına sebep olacaktır. 

Önceki|Sonraki

SİPARİŞİNİZİ GERÇEKTEN İPTAL ETMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

Unutmayın, siparişinizi iptal ettiğinizde, artık üzerinde değişiklik yapamazsınız.

GEÇERSİZ ERİŞİM BİLGİLERİ

Üzgünüz, Verilen E-Posta ve Parola ile eşleşen kullanıcı hesabı yok.Parolanızı hatırlamıyorsanız, Parolanızı mı unuttunuz? bağlantısını kullanınYeni bir kullanıcı hesabı oluşturmak istiyorsanız, HESAP OLUŞTUR düğmesini kullanın

Sipariş tamamlanıyor...

Teşekkür ederiz.