İşlem Sonucu
Kapat

Polar Battaniye

| 5 ürün
Görünüm
Polar Ağaç Baskı Koltuk Şalı
189.90 TL
Ponponlu Polar Battaniye
139.90 TL
Polar Püsküllü Koltuk Şalı
179.90 TL
Gri Dantelli Battaniye
129.90 TL
Gri Ponponlu Battaniye
129.90 TL

Kutup sözcüğüyle özdeş, kullanıcısına sağladığı sayısız faydayla adına yaraşır haklı unvan ve övgüye sahip Polar hayatımızın vaz geçilmezleri arasına gireli yıllar oldu. Sonbahar ve kışların soğuğunda tenimizi, bedenimizi koruyan; ilkbahar ve yazların serin esintisinde omuzlarımızın, dizlerimizin yoldaşı olan can simidi hayat arkadaşımız.. Polar kumaşı sahip olduğu bir çok avantaj nedeniyle ev tekstilinde, dekorasyonda, döşemelerde, kıyafetlerde yoğun oranda kullanılmakta. Polar battaniye İKİKIZ markası sektörün önde gelen isimlerinden.

Petrol ve petrolün yan ürünlerinden üretilen sentetik polar kumaşlar tekstil sektöründe yoğun ilgi görmekte. Ancak, orijini, üreticisi belli olmayan ürünlerden kaçınmak gerekiyor; kalitesiz polar cinslerinin kullanımı sağlık için zararlı sonuçlara neden olabilmekte. Ayrıca bu gibi kalitesi düşük ürünler çok hızlı eskiyebilmekte, süratle deforme olabilmekte. O sebeple ürün alırken bu önemli hususu mutlaka dikkate almak gerek. Polar battaniye İKİKIZ size bu güvenceyi, garantiyi gururla sunmakta.

Polar battaniye İKİKIZ’ın size sağlayacağı faydalar; çamaşır makinasında kolaylıkla yıkanır, çekmeye maruz kalmaz. Çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Yıkandıktan sonra ütü yapılması gerekmez. Vücut ısısını muhafaza eder, terlemeyi önlemez. Dokusu hava geçirgenliğine el verdiğinden derinizin nefes almasını engellemez. Kullandıkça tüylenme sorunu yaşanmaz. Yüzeyi yumuşacık ve pürüzsüzdür, dokunma duyunuzu fazlasıyla tatmin eder. Bakterilere karşı dirençlidir, hijyenik ortam sağlar, bu özelliğiyle sadece istenmeyen hastalıkları önlemez, ayrıca alerjisi olanlar ve astım hastaları için de son derece idealdir. Antistatiktir, sıcağı muhafaza eder. Bakımı diğer bir çok tekstil ürünlerinden daha kolaydır. Lekeyi bünyesinde barındırmaz. Güneş ışığında renk değiştirmez, solmaz. Dört mevsim kullanılabilir. Çok zor ve geç alev alması özelliğiyle bebeklerinizin üstünü gözünüz arkada kalmadan güvenle örtebilirsiniz. Hafifliği ve hacmiyle ters orantılı maksimum faydayı sağlar, son derece hızlı ısıtma özelliğiyle kullanıcısına bir üründen alınabilecek en yüksek verimi sunar. Sıraladığımız bütün bu özelliklere fazlasıyla sahip olan Polar battaniye modellerinden sadece vücudu koruma amaçlı değil, sahip olduğu gözleri okşayan olağanüstü güzel renkleri ve el yapımı dantel işlemeleriyle  aksesuar olarak da yararlanabilirsiniz..

Televizyonun karşısına geçip keyifle film izlerken, bahçeye çıkıp tatlı esintide kahvemi, çayımı yudumlarken, şöminenin romantizminde hayallerimi okşarken,  doğanın kucağında dostlarla kamp yaparken, deniz kenarında mavinin, yaylalarda yeşilin  rüzgarını hissederken  yanımdan  eksik etmediğim,  yanımda  değilse bile rica edip çevremden istediğim canım polar battaniye İKİKIZ, bir baktım ki, şu an satırlarıma da girivermiş, kalemim ve kağıdımla dans ediyor J

Doğal, sağlıklı, el emeği, cilt dostu ürünlerinde teniniz ve ruhunuzla bütünleşerek ikiziniz olacak polar battaniye İKİKIZ ayrıcalığını tatmak, yaşamak hayatınıza her daim pozitif anlam katacak..

Önceki|Sonraki

SİPARİŞİNİZİ GERÇEKTEN İPTAL ETMEK İSTİYOR MUSUNUZ?

Unutmayın, siparişinizi iptal ettiğinizde, artık üzerinde değişiklik yapamazsınız.

GEÇERSİZ ERİŞİM BİLGİLERİ

Üzgünüz, Verilen E-Posta ve Parola ile eşleşen kullanıcı hesabı yok.Parolanızı hatırlamıyorsanız, Parolanızı mı unuttunuz? bağlantısını kullanınYeni bir kullanıcı hesabı oluşturmak istiyorsanız, HESAP OLUŞTUR düğmesini kullanın

Sipariş tamamlanıyor...

Teşekkür ederiz.